Tipobet Bitcoin Yatırım Bonusu

Günümüzde artık canlı bahis siteleri Bitcoin ile ödeme almaya başladılar Tipobet firması da Bitcoin yöntemiyle para yatırma işlemi yapan kullanıcılarına %10 Bonus veriyor. Bitcoin ile yapacağınız gün içindeki tüm yatırımlarınıza %10 oranında  çevrim şartsız bonus almak istemez misiniz ?

Tipobet firması her zaman için gündemi takip eden, kullanıcılarının isteklerine kulak veren bir firma olmuştur. Kullanıcılarından gelen yoğun istekten sonra Bitcoin ile para yatırma seçeneğini aktif etti daha sonrasında da buna özel bir bonus vererek büyük jest yaptı. Yatırımınızın onaylanmasının ardından her hangi bir oyuna katılım sağlamadan 7/24 aktif durumda olan canlı destek servisine bağlanarak bonusunuzu talep edip bu avantajlı bonustan faydalanabilirsiniz. Bonustan faydalanabilmeniz için yatırımınız tek seferde minimum 100 TL olmalıdır.

Bitcoin Bonusu Çevrim Şartları

Ana para çevrim şartı 1.30 orandan 1 kez yatırımınızın ve bonusunuzun tamamı kadar oyunlara katılım sağladıktan sonra çekim talebinde bulunabilirsiniz. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu yada hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden Tipobet hesabı kapatılır ve tüm bakiyesine el konulur bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Tipobet firması istediği zaman üyelerinden Kimlik, ikamet Belgesi vb. istemeye sahiptir bu belgeleri kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançlarını bloke edilebilir, herhangi bir bonusdaki kural ve şartları degiştirme yada bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Firmanın bonus için belirlediği belli başlı kurallar bu şekilde sizde ödemelerinde bitcoin yöntemi kullanıyorsanız bu avantajlı bonustan kesinlikle yararlanmalısınız hemen websitemiz üzerinden giriş yaparak anında üye olabilirsiniz herkese bol kazançlar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir